In 2020 werkten we samen met of maakten we werk mogelijk
voor de volgende individuen, organisaties, makers, partners
en andere direct of indirect betrokkenen:
Art Office
Inge Aanstoot, Alireza Abbasy, Khalid Abdel-Hadi, Ahenk
Music Band, Alaa Abu Asad, Diana al Halabi, almost Modern,
Dario D´Aronco, Art Index Rotterdam, Art is a Guaranty,
Art Rotterdam, Art Space Rotterdam, Atelier Van Lieshout,
Erica Baltimore, Fred Balvert, Petra Johanna Barfs,
Martijn Beelden, Nouha Ben Yebdri, Mariska van den Berg,
Jeanine van Berkel, Lauren Berlant, Willem Besselink,
bewoners van de Wielewaal, Tessa Biemans, Huma Birgül, Jan
Bokma, Clara Bolle, George Booij, Hugo Borst, Dagmar
Bosma, Nadina Botha, Daan Botlek, Dean Bowen, Florian
Braakman, Michiel Brink, Frank Bruggeman, Nash Caldera,
Jake Caleb, Ulufer Çelik, Suki Chan, Jason Coburn, Zoë
Cochia, Cultuur+Ondernemen, Cultuurwerkplaats Tarwewijk,
Claudia Curio, Petter Dahlstöm Persson, De Vrolijkheid,
Marco Douma, Droomtheater, Duimdrop, Laurien Dumbar,
Clementine Edwards, Erasmus MC, Nilou Esfandiary, Viviana
Fabiano, Fatemeh Fattahi, Marianne Fontein, Galerie Lecq,
Ellen Gallagher, Tom van Geest, Kate Genever, Wouter van
der Giessen, Goethe-Institut, Robert Good, Katinka van
Gorkum, Yoeri Guepin, Antye Guenther, Tracy Hanna, Jason
Hendrik Hansma, Barbara Helmer, Niek Hilkmann, Ingrid van
der Hoeven, Aad Hoogendoorn, Humanitas, ING, Irene&Co,
Michiel Jansen, Charlotte Jarvis, Aletta de Jong, Marijn
de Jong, Jeroen Jongeleen, Carmen José, Amt Karle, Regina
Kelaita, Merve Kiliçer, Ash Killmartin, Toine Klaassen,
Gayatri Kodikal, Kimon Kodossis, Ko de Kok, Esther
Kokmeijer, Jelmer Konjo, Bram Konen, Peter Koole, Guda
Koster, Rineke Kraaij, Bernd Krauss, Ondine de Kroon, Dico
Kruijsse, Kulturamt der Stadt Dresden, Wilma Kun, Kunsthal
Rotterdam, Eun J Lee, Bart van Lieshout, Marieke van der
Lippe, Ani Liu, Chao-tze Liu, Dan Lloyd, Thomas Lowe, Judy
van Luyk, Manon Malan, Elise Maniere, Marie Pop, Maritiem
Museum, Nina Markus, Roel Meelkop, Maurice Meewisse,
Sandim Mendes, Lana Mesic, MONO, Marije Mooren, Astrid
Moors, Niki Murphy, William Myers, Naamloozz, Leslie
Nagel, Ibrahim Nehme, Rolina Nell, New Current, Joke
Olthaar, Operadagen Rotterdam, Netty van Osch, Operator
Radio, Tomás de Paauw, Pim Palsgraaf, Despina
Papachristoudi, Anouschka Pessy, Patrícia Pinheiro de
Sousa, Andre Pires, Onno Poiesz, Ada M Patterson, Alex
Phillips, Santiago Pinyol, Vlada Predelina, Linder
Purperhart, Kari Robertson, Roberto Roderiguez, Pris Roos,
Ruilwinkel, Christine Saalfeld, Marit Salem, Chery
Salinas, Don Satijn, Bobby Sayer, Stacii Samidin, Hinke
Schreuders, Simon Schrikker, Janine Schrijver, Shimmer,
Sofiane Si Merabet, Daphne Simons, SKVR, Erico Smit,
Helmut Smits, Koes Staassen, Matthew Stadler, Stadsarchief
Rotterdam, Bérénice Staiger, Stichting B.a.d, Stichting de
Loodsen, Stichting Openhaard, Frank Stoks, Niki van
Strien, Mladen Suknovic, Isabelle Sully, Eloise Sweetman,
Talentskool, Tall Tales Company, Ties Ten Bosch, The
Confused Arab, Heyer Thurnheer, Karin Trenkel, Lili
Ulrich, Unanimous Artists United, Unreal Science Gallery,
Reinaart Vanhoe, Gavin Vaughan, Mariëlle Verdijk, Quinda
Verheul, Menno Verhoef, Manon Verkooyen, Raquel Vermunt,
Kamiel Verschuren, Debbie Voerman, Reinier Vrancken,
Rieneke de Vries, Guus Vreeburg, Rien Vroegindeweij,
Annick Vroom, Tim Waldekker, Jordy Walker, Elijah Waters,
Lieke van der Wel, Marleine van der Werf, Anique Weve,
Freerk Wilbers, Jo Willoughby, Geo Wyeth, Lavinia Xausa,
You Talent, Louisa Zahareas, Rianne Zijderveld.
BKOR en SIR
Inge Aanstoot, Hans Abelman, Maziar Afrassiabi, Ibrahim
Alaoui, Woody van Amen, Art Conservation, Art Index
Rotterdam, Erwin van As, Rowin van As, Atelier Leo Mineur,
Eyasu Hindrik Balcha, Jurjen van Beek, Madeleine Berkhemer
Foundation, Maud van den Beuken, Bier & Brood (Koen
Harmsma en Jelmer Noordeman), Binder Art Services, Luuk
Bode, Eliza Bordeaux, Dick Box, Brassband Rotterdam,
Bronsgieterij Kemner, Tsead Bruinja, Geert van de Camp,
Chabot Museum, Zoe Cocchia, Anuli Croon, Comité Rotte-Dam,
Conny Janssen Danst, Cultuur Concreet, Anuli Croon, Bas
Czerwinski, Marieke Dekker, Max Dereta, De Doelen,
Alexandra van Dongen, Dubbeldam, Dore van Duivenbode,
Sandra Eijkenbroek, M’Hamed El Ouali, Ron van der Ende,
Erasmus MC, Erasmus Universiteit Rotterdam,
Erfgoedvereniging Heemschut, Carina Fernandes,
gebiedsmanager Feijenoord, Gemeente Rotterdam, Wibo van
Gennip, GKB Groep, Clara Granda, Denis Guzzo, Milou van
Ham, Ruben Hamelink, Dik Happeé, Havensteder, HD Vastgoed
Groep, Jeanne van Heeswijk, Karolien Helweg, Peggy
Hermans, Het Nieuwe Instituut, Florentijn Hofman, Tim van
den Hoff, Aad Hoogendoorn, Ad van den Hoven, Fenmei Hu,
Fabian Huveneers, Michiel Jansen, Jap Sam Books, JD Sports
Fasion, Wilfried de Jong, Norah Karrouche, Said Kasmi
(wethouder Onderwijs, Cultuur en Toerisme), Ewoud Kieviet,
Kinderboerderij Molenwei, Demy Koetsier, Hans Kombrink,
Pieter Koning, Wim Konings, Pascale Korteweg, Rineke
Kraaij, Zaïre Krieger, Kunsthal Rotterdam, KunstRegie,
Pieter Kuster, Ernest van der Kwast, Ruben La Cruz, Charl
Landvreugd, Anne Mercedes Langhorst, LantarenVenster, Theo
Laport, Tarona Leonora, Benjamin Li, Han Goan Lim, Jannes
Linders, Lukáš Likavčan, Liane van der Linden, Bart
Lodewijks, Nina Markus, Nicole Marjoor, Monique
Marijnissen, Maurice Meewisse, Mei Architecten, Rick
Messemaker, Sandim Mendes, Ed de Meyer, Mr. June (David
Louf), Hans Muller, Murals Inc., Museum Boijmans Van
Beuningen, Museum Rotterdam, Joany Muskiet, Lou Muuse,
Talitha Nöllen, Non Native Native, Ondernemersvereniging
Schiedamseweg, Isra Paez, Laurence Peels, Césare Peeren,
Renate Pekaar, Willem Pekelder, Vincent Petit, Online
Video Producties, Poetry International, Wim Quist, Joop
Reijngoud, Rijksdienst voor het Cultureel Erfgoed, Riq
Etiq en buurtbewoners Ommoord, Gyz La Rivière, Rotterdamse
Munt, Job Saltzherr, Josine Sibum Siderius, SKAR, Olga
Smit, Otto Snoek, Stadsarchief Rotterdam, Stadsbeheer
Rotterdam, Stadsontwikkeling Rotterdam, Stichting Droom en
Daad, Stichting Herdenking Treubstraat, Stichting
Powerboat, Stichting Roterodamum, Feline Steekstra, Studio
Made By, Studio Maky, Anne van Summeren, SuperUse, Evelyn
Taocheng Wang, Theater Rotterdam, Annelies Toebes, Hendrik
Jan Tolboom, Patricia van Ulzen, Robin Vanbesien, Van
Campenhout, Gert-Jan Verboom, Claus Verbrugge, Marleen ter
Vergert, Verhalenhuis Belvedère, Rolf Versteeg, Kimberly
Vicente, Henk Visch, Pip Vlaar, Tjalling de Vries, Niels
Vrijdag, Anne Clement van Vught, Wei Ton, Werkgroep Kop
Voorschoterlaan, Werkgroep Tuschinski monument, Theo
Wesselo, Hans Wessels, West 8, Robert Winkel, Bert
Wijbenga (wethouder Buitenruimte, Integratie en
Samenleven), Roy Wijte, Willem de Kooning Academie, Willem
Westerik, Woonbron, Woonstad Rotterdam, Zakenexpert, Ben
Zegers, Yiyu Zhao, Mels van Zutphen, Sander Zweerts de
Jong, Frank Zwinkels, 75B.
TENT
Alfabetsoep, Laurindo Andrea, Art Rotterdam, Carly Rose
Bedford, Benzokarim, Jana Beranovà, Mariska van den Berg,
Annabele Binnerts, Gershwin Bonevacia, Dean Bowen, Cihad
Caner, Vernon Chatlein, Jeannette Chedda, Jorge Coffie,
Blue Curry, Chery Lynn van Dalen Salinas, Daniël Dee,
Florine Démonsthène, EDS, Ricardo Edwards, Amara van der
Elst, Bibi Fadlala, Wapke Feenstra, Frontaal, Maureen
Ghazal, Gil & Moti, Babs Gons, Charissa Granger, Hectobar,
Chantal van Heeswijk, Glenn Helberg, Het Nieuwe Instituut,
Internatonal Film Festival Rotterdam, Deborah Jack,
Katarina Jazbec, Patricia Kaersenhout, Kaus Australis
(Chris van Mulligen, Sandro Setola), KC_R, Gayatri
Kodikal, Kunstblock, Kunstinstituut Melly/fkawdw, Charl
Landvreugd, Leeszaal West, Junadry Leocaria, Puck Litaay,
Miguel Luciano, MAMA, Alfrida Martis, Vibeke Mascini, MBO
Co-creatiegroep (Nurdan Arioz, Laura Goedee, Jaap van
Gils, Gijs Grim, Sem ten Haaf, Roos Hutte, Nina
Maissouradze, Eren Mihael, Merlijn Mollinga, Jenny Moore,
Marelle Pronk, Kavi Premchand, Nabil Thik, Gino van
Weenen), Anna Jane McIntyre, MK Award, Malique Mohamud,
Museum Rotterdam, Operator Radio, Derek Otte,
Paginagroots, Natalia Papaeva, Ada M. Patterson, Daniela
De Paulis, Thomas de Paauw, René Pena, Katarina Petrovic,
Marcel Pinas, Micheline Plukker, Josje Priester, Project
Wiaspora (Richard Kofi & Simone Zeefuik), Quay Brothers,
Belkis Ramírez, Gyz La Rivière, SKVR, Kay Slice, Small Axe
(Erica Moiah James & David Scott), Spraakuhloos, Kara
Springer, Studio Beige, Studio Dennis Vandenbroek, Studio
Spass, Theater Rotterdam, The New Current, The Writers
Guide to the Galaxy, Diego Tonus, Nina Vermeulen, Kamiel
Verschuren, Szu-Yi Wang, WET Collective (Sophie Bates,
Marta Hryniuk, Anna Maria Luczak, Erika Roux, Nick
Thomas), Woorden Worden Zinnen, Lavinia Xausa, Rianne
Zijderveld.